Pazartesi, 12 Aralık 2019
Anasayfa / Haberler /AKŞENER'den Selam var

Haber DETAYI

AKŞENER'den Selam var

İYİ Parti Bursa İl Başkanlığı’nın düzenlediği program kapsamında Ankara’ya giden Millet İttifakı Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel, Genel Başkan Meral Akşener’le 1 saate yakın görüşme yaptı. Akşener görüşmede tüm Yenişehir halkına selamlarını gönderdi.

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkan Vekili Yalçın Ede ile İYİ Parti Genel Merkezi'ne giden Özel, 1 saat boyunca Genel Başkan ile görüşme gerçekleştirdi. Ercan Özel yaptığı açıklamada, ‘Genel Başkanımız çalışmalarımızı takip ettiğini belirtti ve Yenişehir’de yaptırdıkları kamuoyu araştırmalarının sonucunu ve mutluluğunu bizlerle paylaştı. Genel Başkanımız, tecrübe ve birikimlerimizin yanında Yenişehir halkı için gayretlerimiz ve haksızlıklar karşısında eğilmediğimiz için bizleri tebrik etti.

Başarıya olan inancımız, yıllarca arzu ettikleri gelişimi yakalayamayan Yenişehir halkına olan güvenimiz ve cesaretimiz ile Yenişehir’de gelişimin önüne hiç kimse geçemeyecek. Allah’ın izni, bizlerin gayreti ve Yenişehir’deki halkımızın desteğiyle bütün engelleri aşıyoruz. İmanın, cesaretin, millete adanmışlığın sonu elbette böyle olacak. Bugün yaptığımız ziyarette söylemleri ile bizleri onurlandıran Cesurlar Hareketi'nin liderine teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.Ercan Özel ayrıca, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bütün Yenişehir halkına selamlarını ilettiğini de belirtti.