ERCAN ÖZEL: YENİŞEHİR'DE YAŞAYAN HERKESİN ADAYIYIM

İYİ Parti Yenişehir’de Ercan Özel, resmi olarak Yenişehir Belediye Başkan Adayı oldu.İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in elini kaldırarak aday ilan ettiği Yenişehir Bele
Paylaş:
ERCAN ÖZEL: YENİŞEHİR'DE YAŞAYAN HERKESİN ADAYIYIM

İYİ Parti Yenişehir’de Ercan Özel, resmi olarak Yenişehir Belediye Başkan Adayı oldu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in elini kaldırarak aday ilan ettiği Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel, bir açıklama yaptı. Özel, ‘Yenişehir’de yaşayan herkesin adayıyım’ diyerek, çok önemli bir mesaj verdi.Yenişehir Belediye Başkan Adayı Ercan Özel’in açıklamaları şöyle: ‘Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener tarafından Yenişehir Belediye Başkan Adaylığımız Ankara'da dün itibari ile açıklandı.

Gece geç saatlerde sağnak yağışa rağmen yüzlerce Yenişehir'li hemşehrilerimizin coşku ve heyecanla heyetimizi karşılaması bizleri ziyadesiyle gururlandırdı.


Yıllardır halkımızın gelen taleplerini titizlikle değerlendirerek birçok sorunlarını çözdüğümüze ve çözümü için gayret gösterdiğimize tüm vatandaşlarımız yakından şahittir.

Yenişehir halkına ilk sözümüz; İnsan, bölge, partili partisiz, eş, dost ayrımı yapmadan Yenişehir'de yaşayan tüm halkımıza eşit ve adaletli hizmeti getirmek olacaktır. Bu anlayış zaten dinimizin temel prensibi olduğu gibi insanlığımızın da gereğidir.

Yerelde kalkınmanın ilk ve en önemli adımı kuşkusuz yerel yönetimler yani belediyelerdir.

İYİ Belediyecilik anlayışını Yenişehir halkı ile tanıştıracak ve ülkemizin örnek belediyeleri arasında yer alacağız. Kalkınan güçlü bir Yenişehiri ancak güçlü bir aday, güçlü bir Başkan ile sağlayabiliriz.

Allah bizlere, Yenişehir'e ve değerli hemşehrilerime hizmet etmeyi nasip etsin’.
 
VİDEOLU HABER

 

 
 
 

Benzer Haberler:

Yorum

    Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.

    YORUM YAZIN

ERCAN ÖZEL: YENİŞEHİR'DE YAŞAYAN HERKESİN ADAYIYIM