İYİ PARTİ İLCE BAŞKANI ERCAN ÖZEL'DEN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Büyük Türk Milletinin her ferdi benim için önemli ve değerlidir. Bu
Paylaş:
İYİ PARTİ İLCE BAŞKANI ERCAN ÖZEL'DEN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ

Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Büyük Türk Milletinin her ferdi benim için önemli ve değerlidir. Bu doğrultuda göstermiş oldukları iradeye saygı duyuyorum. Vatandaşlarımızın % 52 si'nin tercihi ile tekrar Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı kutluyorum. 

Bu seçimlerde kutuplaşmanın had safhaya ulaştığı, farklı düşündüğü için evladı annesini, baba çocuğunu, dede torununu, amca yeğenini, 30 yıllık dostu arkadaşını, alt komşu üst komşusunu, gerçekte olmadığını bile bile vatan hainliği ve teröristlikle suçladığı bir seçim dönemini nihayet sonlandırdık.  

Yeni dönemde ülkemizde ayrıştırıcı dil yerine birleştirici bir dilin hakim olmasını, Allah'ın emrettiği adalet ve liyakatin bu kadim topraklarda tekrar değer bulması gerektiğini, hukukun üstünlüğünün korunması konusunda çalışmalar yapılmasını temenni ediyorum.

Seçimin bir gün sonrası olan bugün bile İYİ Parti olarak bizleri arayıp sorunlarının çözümü noktasında yardımcı olmamızı isteyen, dertlerini bizlere açarak yardım bekleyen vatandaşlarımız oldu. Yenişehir'de sorumluluğumuzun oldukça farkındayız. Yıllardır Kirazlıyayla'dan, Akbıyık'a, Paşayayla'dan İncirli'ye halkımızın derdini sahiplenip, nasıl  mücadele ettiysek yine Allah'ın rızasını kazanmak için bu mücadeleye devam edeceğiz. Yenişehir için hala ümit besleyenlerin ve bizlere güvenenlerin bundan hiç şüphesi olmasın. Sizler için çalışmalarımıza devam edeceğiz. 

Aylardır süren seçim çalışmalarımız kapsamında yapmış oldukları fedakarlıklardan ve herşey iyi olsun diye göstermiş oldukları özveriden dolayı başta yöneticilerime, sandık kurulu üyelerime ve tüm gönüldaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 

Bizler umutsuzluğa kapılmadan, kaldığımız yerden haksızlık ve hukuksuzlukları duyurmaya, Yenişehir'de mücadelenin ve umudun sesi olmaya devam edeceğiz. Bu mücadele ruhunu taşıyan, bizlerle birlikte iyiliği yaymayı kendine şiar edinen tüm iyi insanlara yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. 

Yenişehir halkı İYİ olsun diye. Yapılan yanlışlara ve kötülüğe direnme azmimizi, iyiliği ve insan onurunu savunma mücadelemizi, Allah'ın izni ve inayetiyle son nefesimize kadar devam ettireceğiz.

Saygılarımla 

Ercan Özel 

İYİ Parti Yenişehir İlçe Başkanı

Benzer Haberler:

Yorum

    Bu habere henüz hiç yorum yapılmamış.

    YORUM YAZIN

İYİ PARTİ İLCE BAŞKANI ERCAN ÖZEL'DEN SEÇİM DEĞERLENDİRMESİ